Hizmetlerimiz
Restoran
Elifim Resort Otel restoranında zengin yemek menüsü, yöresel ve ulusal lezzetler, herkesin damak zevkine uygun şekilde hazırlanarak sizlere sunuluyor. İster restoranımızda ister odanızda tüm bu lezzetlerin tadını çıkarabilirsiniz.
Hamam & Sauna
Türk Hamamında uygulayacağız kese ve köpük banyoları ile sağlıklı bir cilde sahip olabilir, sauna ile günün stresinden ve sorunlarından sıyrılıp sıcak, nemli ve ahşap bir oda içerisinde hem terleyerek hem de gevşeyerek vücudunuzu dinlendirebilir ve rahatlama sağlayabilirsiniz. (Çok yakında hizmetinizde)
Spa & Fitness
Misafirimiz olduğunuz sürede, düzenli olarak temizlenen fıtness salonumuzda formunuzdan bir şey kaybetmeden spor aktivitelerinize devam edebilir, spa hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. (Çok yakında hizmetinizde)
Havuz
Otelimizde konakladığınız süreç içerisinde dilediğiniz gibi kapalı havuzumuzdan yararlanabilirsiniz. Günlük bakım ve temizliği yapılan havuzumuzda günün belirlenmiş saatleri arasında yüzebilir, su oyunları oynayabilir ve havuz keyfi yapabilirsiniz. (Çok yakında hizmetinizde)